Kod produktu: B1100200IP307
Kolor: szary
EAN: 8595611011917
Dostępne kolory
Twoja cena
calc icon
Kalkulator
Wyślij zapytanie
cart icon
Wyślij zapytanie
Miejsce znakowania
L3 (grawer laserowy): 2 dni
Magnetyczny kabel do szybkiego ładowania i transmisji danych Pierre Cardin o mocy 100 W. Kabel wykonany jest z aluminium, w oplocie nylonowym, pozostaje zawsze starannie zwinięty dzięki magnesowi. Złącza: wejście USB-A, USB-C; wyjście USB-C, Lightning. Długość kabla wynosi 100 cm. Zapakowany w pudełko upominkowe, posiada certyfikat autentyczności.
  • C-C 100W / A-C 3A 60W / C-Lighting 27W PD fast / A-Lighting 12W